Uklidíme

Naše firma má za bezmála 20 let úklidových prací za sebou pár set kilometrů m2 vyčištěné podlahové plochy.
Úklidový servis provádíme jak ve firmám ,tak i v soukromí.

Sleva pro seniory na úklidové služby

Pro seniory nad 70 let máme dárek - stálá sleva 10%.

Pročistíme

Na základě dlouholetých zkušeností s úklidem a učením feng-suej, kdy jsme se specializovali na pročišťování energie v prostoru naše firma vyvinula čistící prostředek, který nejen čistí a desinfikuje, ale i vitalizuje energií v prostoru HAA9.

Je ve třech provedeních. Citrus, levandule a šalvěj. Kdo se jen trochu zabývá esoterikou, tak ví, že tyhle byliny a citrusové plody v dávných dobách zažehnávali špatnou energií v prostoru. V roce 2013 jsme si jej nechali patentovat a pokud o něj máte zájem, můžete si jej sami u nás objednat.

Kniha Putování s feng šuej

Naladíme

Protože pracujeme s Feng Shui i s energií dokážeme zharmonizovat prostředí a dát životu nový směr. Díky našim zákazníkům vzniká kniha s názvem Putování s Feng šuej a skutečné příběhy.  Bude obohacena recepty a návody našich předků. Feng-suej dokáže obohatit všem lidem život ať je jim rok či 100 let.

Byli jsme u zrodu Zdravé výživy u Hlásky. Tento objekt byl navrhován v duchu Feng-suej na kterém se podílela naše firma spolu s majitelem. Zdravá výživa u Hlásky se stala srdcem Opavy, která zve k pěknému posezení a příjemná atmosféra pohltí Vaši duši a zdravé meníčko zase obohatí Vaše tělo.

Pro spokojený a dlouhý život je důležité mít zdravý životní styl. Pokud jste esotericky zaměřeni, je Feng Shui vaše správná volba. A pokud nejste, tak nevadí, zkusit to můžete i tak. Výsledkem budete rozhodně překvapeni.